Uwaga! Latające kleszcze przenoszą mikronadajniki 5G!

Tego roku wiosną w lasach czai się nowe zagrożenie. Już nie tylko kleszcze roznoszące boreliozę, ale pojawiły się także latające kleszcze, które przenoszą mikronadajniki 5G. Wg niezależnych mediów zachodnich za akcją stoją amerykańscy miliarderzy Bill Getas (były prezes Minisoftu) i Elom Muzg z tzw. branży ochrony klimatu. Jest to kolejny krok ku depopulacji planety poprzez osłabienie systemu immunologicznego ludzi, którym kleszcze wszczepią mikronadajniki 5G.

Obecność nowego typu kleszczy w Polsce potwierdził już prezes Lasów Publicznych Jarosław Krawczyński: “mamy pierwsze zgłoszenia od leśników z woj. śląskiego i mazowieckiego“.

Pojawiła się także hipoteza, że występowanie nowego typu kleszczy przyczynia się do wzmożonej zachorowalności mieszkańców obu województw na kononowirusa.

Jak na razie nie potwierdzono, czy przed nowym gatunkiem kleszczy chronią stosowane do tej pory środki odstraszające, dostępny w polskich aptekach i drogeriach.

Dalszŏ tajla artykułu niżyj

Naszemu współpracownikowi z południa woj. śląskiego udało się zdobyć fotografię kleszcza podczas próby iniekcji mikroczipa pod skórę.

Aktualizacja! Wiadomość z ostatniej chwili!

Jak podają amerykańscy naukowcy jest sposób, aby sprawdzić, czy nie zostałeś ukąszony przez nowego typu kleszcza i nie został ci wszczepiony mikronadajnik 5G. Wystarczy sprawdzić sieć WiFi na swoim komputerze lub smarfonie. Jeśli pokaże się informacja “Maszt testowy 5G” lub co gorsza “Maszt testowy 5G 200% mocy“, to znaczy, że jesteś już nosicielem mikroczipa.

Na szczęście znany doktor medycyny naturalnej Jacek Ziąba wypuścił na rynek właśnie nowy typ witaminy C produkowanej z polskiego buraka cukrowego, która, jak potwierdza, chroni nie tylko przed kleszczami ale wszystkimi wymyślonymi na zachodzie wirusami. Jak kupić witaminę dowiecie się na kanale RedTube doktora Jacka Ziąby.

Dej pozōr tyż:  Exodus – schluss!

Tak, te głupoty to fake news, którym testujemy rozchodzenie się tego typu “wiadomości” po internecie.

Jeśli dotarłeś aż tutaj, to albo chciałeś sprawdzić co za głupoty pojawiły się na Wachtyrzu, albo jesteś miłośnikiem teorii spiskowych. Tych pierwszych przepraszamy – to jest testowy fake, którym przez tydzień chcemy sprawdzić, jak tego typu “wiadomości” roznoszą się w internecie i mediach społecznościowych.

Jeśli należysz do tych drugich, to rozczarujemy cię: wymyśliliśmy go, napisaliśmy i przygotowaliśmy grafikę w niecałe 7 minut! Myślimy jednak, że do tego momentu i tak nie dotrzesz, bo wystarczy ci sensacyjny tytuł i zmanipulowane zdjęcie. Gdybyś jednak przeczytał aż tyle tekstu, to rozczarujemy cię po raz kolejny: widoczny na zdjęciu nowy typ latającego kleszcza to najzwyklejszy komar. No ale ponoć w każdej bajce jest ziarno prawdy 😉

Jeśli pomyślicie: skoro to test, to po co go w treści “rozbrajacie”? No cóż: po komentarzach do kilku ostatnich naszych artykułów zauważyliśmy, że 80% komentujących “czyta” tylko tytułowe zdjęcie. Czy sprawdzi się i tym razem? Zobaczymy za tydzień.

Społym budujymy nowo ślōnsko kultura. Je żeś z nami? Spōmōż Wachtyrza

Sporo widział, sporo słyszał, nieco wie, to od czasu do czasu coś opowie.

Śledź autora:

Ôstŏw ôdpowiydź

Twoja adresa email niy bydzie ôpublikowanŏ. Wymŏgane pola sōm ôznŏczōne *

Jakeście sam sōm, to mōmy małõ prośbã. Budujymy plac, co mŏ reszpekt do Ślōnska, naszyj mŏwy i naszyj kultury. Chcymy nim prōmować to niymaterialne bogajstwo nŏs i naszyj ziymie, ale to biere czas i siyły.

Mōgliby my zawrzić artykuły i dŏwać płatny dostymp, ale kultura powinna być darmowŏ do wszyjskich. Wierzymy w to, iże nasze wejzdrzynie może być tyż Waszym wejzdrzyniym i niy chcymy kŏzać Wōm za to płacić.

Ale mōgymy poprosić. Wachtyrz je za darmo, ale jak podobajōm Wōm sie nasze teksty, jak chcecie, żeby było ich wiyncyj i wiyncyj, to pōmyślcie ô finansowym spōmożyniu serwisu. Z Waszōm pōmocōm bydymy mōgli bez przikłŏd:

  • pisać wiyncyj tekstōw
  • ôbsztalować teksty u autorōw
  • rychtować relacyje ze zdarzyń w terynie
  • kupić profesjōnalny sprzynt do nagrowaniŏ wideo

Piyńć złotych, dziesiyńć abo piyńćdziesiōnt, to je jedno. Bydymy tak samo wdziynczni za spiyranie naszego serwisu. Nawet nojmyńszŏ kwota pōmoże, a dyć przekŏzanie jij to ino chwila. Dziynkujymy.

Spōmōż Wachtyrza