IKEA uruchamia Mobilny Punkt Odbioru Zamówień w Tarnowskich Górach

IKEA bliżej niż myślisz! We wtorek, 19 stycznia 2021 roku, sklep IKEA w Katowicach uruchomił Mobilny Punkt Odbioru Zamówień w Tarnowskich Górach. Zlokalizowany jest on przy ul. Zagórskiej 187. To już szóste tego typu miejsce na terenie Górnego Śląska, w którym można odebrać produkty IKEA zakupione online. Poza tym klienci regionu mogą korzystać także z usługi „Dostawa do Paczkomatów”. – Zależy nam na budowaniu bliskości marki z konsumentami, nie tylko w najbliższym obszarze naszego sklepu, ale w całym województwie śląskim. IKEA konsekwentnie kontynuuje rozwój w kierunku wielokanałowości, odpowiadając na potrzeby i oczekiwania naszych Klientów – tłumaczy Monika Kosakiewicz-Komasara, kierownik ds. klienta biznesowego, lokalnego marketingu / zrównoważonego rozwoju IKEA w Katowicach.

Do tej pory na mapie Górnego Śląska Punkty Odbioru Zamówień IKEA znajdowały się w Katowicach, Opolu, Gliwicach, Rybniku i Bielsku-Białej. Teraz do tych miejsc dołączają także Tarnowskie Góry.  Dzięki temu klienci mogą robić zakupy w wygodny i bezpieczny sposób za pośrednictwem strony IKEA.pl oraz Mobilnej Aplikacji IKEA.

– Mieszkańcy Tarnowskich Góry i okolic, podobnie jak ci z Rybnika, mogą korzystać ze wzorowanego na IKEA NEAR YOU w Danii Mobilnego Punktu Odbioru Zamówień, gdzie towar odbierany jest przez klienta bezpośrednio z parkingu galerii handlowej. Koszt tej usługi, którą wybiera się po dokonaniu transakcji, to 29 zł bez względu na wielkość zamówienia i bez ograniczeń wagowych. Klient niezależnie od tego, czy kupi na przykład sam materac, czy kuchnię zapłaci za dostawę tę samą cenę – tłumaczy Monika Kosakiewicz-Komasara, kierownik ds. klienta biznesowego, lokalnego marketingu / zrównoważonego rozwoju IKEA w Katowicach.

Dej pozōr tyż:  Na gōrnoślōnskich szportplacach, 7.08.2022

Mobilny Punkt Odbioru Zamówień w Tarnowskich Górach zlokalizowany jest przy ul. Zagórskiej 187 (na parkingu przy sklepie Kaufland). Działa od poniedziałku do piątku w godz. od 16.00 do 19.00, a także w soboty i niedziele handlowe od 9.00 do 12.00. Pierwsze zamówienia kupujący odbiorą jeszcze w tym tygodniu.

Dalszŏ tajla artykułu niżyj

– Zależy nam na budowaniu bliskości marki z konsumentami, nie tylko w najbliższym obszarze naszego sklepu, ale w całym województwie śląskim. Przyświeca nam hasło „IKEA bliżej niż myślisz”, dlatego konsekwentnie kontynuujemy rozwój w kierunku wielokanałowości, odpowiadając na potrzeby i oczekiwania naszych Klientów – mówi Monika Kosakiewicz-Komasara.

A Klienci IKEA coraz częściej korzystają z usług dostaw do domu, w tym coraz chętniej z usługi „Zamów i Odbierz”, dokonując zakupów na IKEA.pl. Udział sprzedaży online w całkowitej sprzedaży w roku finansowym 2020 (wrzesień 2019 – sierpień 2020) wzrósł dwukrotnie z 10 do 20 procent, natomiast liczba odwiedzin na stronie IKEA.pl wzrosła o 30% do rekordowego poziomu 154 milionów. Polska to jeden z najszybciej rosnących rynków online w IKEA na świecie. Już teraz w całym kraju klienci mogą zamawiać produkty z asortymentu firmy do 62 Punktów Odbioru Zamówień IKEA.

Jesienią 2020 roku IKEA  wprowadziła nową usługę „Dostawa do Paczkomatów”. Klienci kupujący produkty online mogą wybrać jeden z ponad 9 tysięcy – w tym 1370 w woj. śląskim – Paczkomatów InPost w całej Polsce, do których trafi zamówienie.

Do Paczkomatów InPost klienci mogą zamawiać produkty, które mieszczą się w paczkach o maksymalnych wymiarach do 56/36/38cm i o wadze do 24kg. Podczas zakupów na stronie IKEA.pl lub przez Aplikację IKEA system sam oceni, czy wybrane produkty mogą zostać dostarczone do Paczkomatu InPost. Nowa metoda dostawy jest dostępna dla około 4000 artykułów z oferty dostępnej na IKEA.pl. Koszt usługi jest stały i wynosi 12 złotych – mówi Monika Kosakiewicz-Komasara, kierownik ds. klienta biznesowego, lokalnego marketingu / zrównoważonego rozwoju IKEA w Katowicach.

Dej pozōr tyż:  Rybnik: Jeszcze piękniej na tężni

Wśród produktów, jakie mieszkańcy Górnego Śląska, w wygodny i bezpieczny sposób zakupili poprzez kanały sprzedaży online, są m.in. elementy wyposażenia kuchni, sofy, stoliki kawowe, komody, szafy, lustra, czy materace. Nie brakuje także drobnych elementów dekoracyjnych, jak: dywany, komplety pościeli, zasłony, lampy i klosze. Wśród najbardziej popularnych produktów w miastach, gdzie znajdują się Punkty Odbioru Zamówień IKEA, są: wieszaki (Gliwice), talerzyki (Rybnik) i talerze (Bielsko-Biała).

Punkt Odbioru Zamówień w sklepie IKEA w Katowicach, al. Roździeńskiego 95, 40-203 Katowice

Punkt Odbioru Zamówień IKEA w Opolu, Turawa Park, ul. Dębowa 1, 46-022 Zawada

Punkt Odbioru Zamówień IKEA w Gliwicach, Centrum Handlowe Europa Centralna, ul. Pszczyńska 315, 44-100 Gliwice

Punkt Odbioru Zamówień IKEA w Bielsku-Białej, ul. Piekarska 130, 43-300 Bielsko-Biała

Mobilny Punkt Odbioru Zamówień IKEA w Rybniku, Galeria Śląska, ul. Gliwicka 45, 44-200 Rybnik

Mobilny Punkt Odbioru Zamówień IKEA w Tarnowskich Górach, ul. Zagórska 187m 42-680 Tarnowskie Góry      

Społym budujymy nowo ślōnsko kultura. Je żeś z nami? Spōmōż Wachtyrza

Ôstŏw ôdpowiydź

Twoja adresa email niy bydzie ôpublikowanŏ.

Jakeście sam sōm, to mōmy małõ prośbã. Budujymy plac, co mŏ reszpekt do Ślōnska, naszyj mŏwy i naszyj kultury. Chcymy nim prōmować to niymaterialne bogajstwo nŏs i naszyj ziymie, ale to biere czas i siyły.

Mōgliby my zawrzić artykuły i dŏwać płatny dostymp, ale kultura powinna być darmowŏ do wszyjskich. Wierzymy w to, iże nasze wejzdrzynie może być tyż Waszym wejzdrzyniym i niy chcymy kŏzać Wōm za to płacić.

Ale mōgymy poprosić. Wachtyrz je za darmo, ale jak podobajōm Wōm sie nasze teksty, jak chcecie, żeby było ich wiyncyj i wiyncyj, to pōmyślcie ô finansowym spōmożyniu serwisu. Z Waszōm pōmocōm bydymy mōgli bez przikłŏd:

  • pisać wiyncyj tekstōw
  • ôbsztalować teksty u autorōw
  • rychtować relacyje ze zdarzyń w terynie
  • kupić profesjōnalny sprzynt do nagrowaniŏ wideo

Piyńć złotych, dziesiyńć abo piyńćdziesiōnt, to je jedno. Bydymy tak samo wdziynczni za spiyranie naszego serwisu. Nawet nojmyńszŏ kwota pōmoże, a dyć przekŏzanie jij to ino chwila. Dziynkujymy.

Spōmōż Wachtyrza