Dzień Kobiet/Frelek w Supersamie

W niedzielę 8 marca kobiyty, frele i dziołchy fajerujōm. W Supersamie swój dzień celebrować będą już w sobotę, 7 marca. Z myślą o wszystkich paniach katowicki dom handlowy przygotował mnóstwo atrakcji. Jest wśród nich konkurs z pięknymi – dosłownie – nagrodami.

Dziewięć jego uczestniczek umówi się bowiem na indywidualne konsultacje z profesjonalną stylistką – Aleksandrą Frątczak-Biś. Finalistki skorzystają także z porad i usług makijażystki, manicurzystki i dietetyka. Konkursowymi prezentami są ponadto karty podarunkowe o wartości 50 zł oraz upominki od salonu Home&You (ręczniki i kubki). Do konkursu można zgłaszać się do środy (4 marca).

Niezależnie od pogody, w sobotę każda kobieta będzie mogła spędzić w Supersamie piękny dzień. Piękny, gdyż do dyspozycji pań w godz. 12-17 bezpłatnie będą: make-up studio, kącik pielęgnacji dłoni oraz stanowiska kosmetyczne i treningowo-dietetyczne. Dyżurować będzie także wspomniana stylistka, która chętnie udzieli modowych porad.

Partnerami wydarzenia są: ALDI, Calypso Fitness Club, Hebe, Home&You, Mydlarnia u Franciszka oraz Yves Rocher.

Dalszŏ tajla artykułu niżyj

Dej pozōr tyż:  Ślōnski adler nazŏd u czeskich hokeistōw

Społym budujymy nowo ślōnsko kultura. Je żeś z nami? Spōmōż Wachtyrza

Ôstŏw ôdpowiydź

Twoja adresa email niy bydzie ôpublikowanŏ. Wymŏgane pola sōm ôznŏczōne *

Jakeście sam sōm, to mōmy małõ prośbã. Budujymy plac, co mŏ reszpekt do Ślōnska, naszyj mŏwy i naszyj kultury. Chcymy nim prōmować to niymaterialne bogajstwo nŏs i naszyj ziymie, ale to biere czas i siyły.

Mōgliby my zawrzić artykuły i dŏwać płatny dostymp, ale kultura powinna być darmowŏ do wszyjskich. Wierzymy w to, iże nasze wejzdrzynie może być tyż Waszym wejzdrzyniym i niy chcymy kŏzać Wōm za to płacić.

Ale mōgymy poprosić. Wachtyrz je za darmo, ale jak podobajōm Wōm sie nasze teksty, jak chcecie, żeby było ich wiyncyj i wiyncyj, to pōmyślcie ô finansowym spōmożyniu serwisu. Z Waszōm pōmocōm bydymy mōgli bez przikłŏd:

  • pisać wiyncyj tekstōw
  • ôbsztalować teksty u autorōw
  • rychtować relacyje ze zdarzyń w terynie
  • kupić profesjōnalny sprzynt do nagrowaniŏ wideo

Piyńć złotych, dziesiyńć abo piyńćdziesiōnt, to je jedno. Bydymy tak samo wdziynczni za spiyranie naszego serwisu. Nawet nojmyńszŏ kwota pōmoże, a dyć przekŏzanie jij to ino chwila. Dziynkujymy.

Spōmōż Wachtyrza